MİNENİN DÜNYASI Online Satış sayfasından sipariş edilen ürünlerin hazırlık süresi 7-10 iş günüdür. Süre stok ve adet durumuna bağlı olarak uzayabilmektedir. Sabah 9’dan sonra verilen siparişlerde ilk hazırlık günü sipariş verildikten sonraki ertesi gündür. 
Türkiye genelindeki uzak mesafeli siparişler kargo şirketinin bölgeyi ziyaret sıklığına bağlı olarak değişmektedir. Arızalı veya hatalı gelen ürün ya da ürünleri aşağıdaki iade şartlarına uygun olarak gönderebilirsiniz. Siparişlerinizde kargo ücreti  ALICIYA aittir. 

SİPARİŞ TAKİBİ: 
Hazırlık aşaması biten ürün ya da ürünlerinizin kargo takip numarası siparişiniz üzerinden mail adresinize iletilmektedir. 

FATURA GÖNDERİMİ:
Ürününüz/ürünleriniz MİNENİN DÜNYASI online satış sitesinden Yurtiçi kargo ile gönderilmekte ve sevk irsaliyesi ile çıkış yapılmaktadır. Faturalarınız ürün ile birlikte kargolanacaktır.

İADE:

Satışlarımız ve ürünlerimiz kişiye özel olduğu için üründe hata  veya arıza olmadığı sürece iademiz yoktur. Hatalı ya da arızalı ürünlerin 5 iş günü içinde belirtilmesi gerekmektedir.